Preskočiť na obsah
ZF PH-PAKRA

Ostatné služby

ZF PH-PAKRA s.r.o.

Oprava a údržba motorových vozidiel

Sídlo
Nová Baňa
Od roku
2007
IČO
36 746 274

ZF PH-PAKRA

Spoločnosť s ručením obmedzeným

Aktívna
Sídlo
Krátka č. 1, 968 01 Nová Baňa
Na trhu od
1. marca 2007
IČO
36 746 274
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
Odbor (SK NACE 95.31)
Oprava a údržba motorových vozidiel

Firma v číslach

19
rokov na trhu
2007
rok vzniku
12
položiek predmetu činnosti

O firme

Spoznajte ZF PH-PAKRA

Spoločnosť ZF PH-PAKRA s.r.o. má sídlo na adrese Krátka č. 1, 968 01 Nová Baňa. Zapísaná je od 1. marca 2007 (Obchodný register).

Podľa klasifikácie SK NACE patrí do odboru „Oprava a údržba motorových vozidiel“ (95.31). Predmet činnosti tvorí 12 položiek, napríklad opravy cestných motorových vozidiel, sprostredkovanie obchodu a výroby v rozsahu voľnej živnosti a kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi v rozsahu voľných….

Základné údaje

Obchodné meno
ZF PH-PAKRA s.r.o.
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
IČO
36 746 274
DIČ
2022335370
Dátum vzniku
1. marca 2007
Sídlo
Krátka č. 1, 968 01 Nová Baňa
Obchodný register
Okresný súd Banská Bystrica, oddiel Sro, vložka č. 12745/S
Sektor (ESA 2010)
Národné súkromné nefinančné korporácie
Odbor (SK NACE 95.31)
Oprava a údržba motorových vozidiel

Údaje pochádzajú z verejných registrov (aktualizované 1. mája 2026). Nejde o oficiálnu stránku subjektu.

Predmet činnosti

Čím sa ZF PH-PAKRA zaoberá

Predmet podnikania podľa záznamu v registri – 12 položiek.

  • Opravy cestných motorových vozidiel

  • Sprostredkovanie obchodu a výroby v rozsahu voľnej živnosti

  • Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi v rozsahu voľných živností

  • Kúpa tovaru za účelom jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti v rozsahu voľných živností

  • Poradenská činnosť v oblasti obchodu a strojárstva

  • Stolárstvo

Zobraziť všetkých 12 položiek predmetu činnosti
  • Opravy cestných motorových vozidiel
  • Sprostredkovanie obchodu a výroby v rozsahu voľnej živnosti
  • Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi v rozsahu voľných živností
  • Kúpa tovaru za účelom jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti v rozsahu voľných živností
  • Poradenská činnosť v oblasti obchodu a strojárstva
  • Stolárstvo
  • Maliarske a natieračské práce
  • Reklamná a propagačná činnosť v rozsahu voľnej živnosti
  • Činnosť colného deklaranta
  • Upratovacie služby
  • Prenájom hnuteľných vecí v rozsahu voľnej živnosti
  • Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním okrem základných služieb aj doplnkových služieb

Časté otázky

Základné informácie o firme

Odpovede na najčastejšie otázky zostavené z údajov verejných registrov.

Kde sídli ZF PH-PAKRA s.r.o.?

Sídlo je na adrese Krátka č. 1, 968 01 Nová Baňa.

Čím sa ZF PH-PAKRA s.r.o. zaoberá?

Podľa klasifikácie SK NACE ide o odbor „Oprava a údržba motorových vozidiel“ (95.31). Predmet činnosti zapísaný v registri zahŕňa napríklad: opravy cestných motorových vozidiel; sprostredkovanie obchodu a výroby v rozsahu voľnej živnosti; kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi v rozsahu voľných…; kúpa tovaru za účelom jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti v rozsahu….

Aké je IČO – ZF PH-PAKRA s.r.o.?

IČO je 36 746 274, DIČ 2022335370.

Kedy vznikla ZF PH-PAKRA s.r.o.?

Vznik: 1. marca 2007. Na trhu pôsobí 19 rokov.

Sídlo

Kde firmu nájdete

Krátka č. 1 968 01 Nová Baňa

Registrový súd: Okresný súd Banská Bystrica

Je to vaša firma?

Získajte túto stránku pre seba

Táto stránka vznikla automaticky z verejných registrov. Pripravíme vám vlastnú – s vašimi textami, fotografiami, službami a kontaktmi. Nechajte nám e-mail, ozveme sa a stránku doladíme podľa vašich predstáv.

Získať vlastnú stránku

Vlastná stránka

Stránka pre ZF PH-PAKRA s.r.o. podľa vašich predstáv

Ste majiteľ, konateľ alebo podnikateľ? Nechajte nám e-mail – ozveme sa vám, preberieme, čo má stránka obsahovať, a pripravíme ju na adrese zf-ph-pakra.sko.sk alebo na vašej vlastnej doméne.

  • Návrh na mieru podľa vašich požiadaviek
  • Vaše texty, fotografie, logo, služby a kontakty
  • Úpravy, kým nebudete so stránkou spokojní

E-mail použijeme iba na odpoveď na váš dopyt, nič vám neposielame automaticky. Viac v ochrane osobných údajov.

Požiadať o odstránenie profilu Ste dotknutá osoba alebo zástupca subjektu?

Údaje v tomto profile pochádzajú z verejných registrov (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci, Register účtovných závierok) a sú zo zákona verejne dostupné. Na žiadosť profil z katalógu sko.sk odstránime – prestane sa zobrazovať a vyhľadávače ho vyradia. Údaje v štátnych registroch sa tým nezmenia. Viac v ochrane osobných údajov.

Pošleme naň odkaz na potvrdenie. Profil skryjeme až po potvrdení.